O nás

Služby

Zajišťujeme komplexní dopravní služby v rámci silniční přepravy na profesionální úrovni. Rádi se flexibilně přizpůsobíme Vašim požadavkům. Prohlédněte si prezentaci našich služeb (PowerPoint, 13 MB).

Vozový park

Disponujeme vozidly těchto typů:

Pick-up

Vhodný pro expresní přepravu kusového, nebo volně loženého zboží do váhy cca 500 kg. Výhoda vozidel tohoto typu je velká rychlost doručení zboží. Jedná se o vozy kategorie M1 - osobní automobil, na dopravu se nevztahují žádné povinné přestávky v řízení, ani zákazy jízdy, jako u nákladních aut.

pickup

Dodávka

Vozidla tohoto typu jsou vhodná pro expresní přepravu 5 až 6 europalet (120 x 80 cm), o maximální výšce 185 cm a váze cca 1500 kg. Výhodou tohoto typu vozidla je dobrý poměr možné rychlosti doručení a ceny přepravy.

dodávka

Dodávka s plachtou

Dodávky s plachtou jsou vhodné pro expresní přepravy až 8 europalet, nebo jiných atypických palet a obalů. Rozměry těchto vozidel jsou následující: délka 4 m, šířka 2,1 m, výška nákladového prostoru 2,1 m. Nosnost je až 1800 kg. Tato vozidla jsou často využívána při expresní přepravě rozměrného, či vyššího zboží, atypických, nebo stohovatelných palet. Výhodou tohoto typu vozidla je rychlost, velké množství expresně přepraveného zboží a možnost nakládky z boku, popřípadě i jeřábem.

dodávka s plachtou

Iveco Eurocargo, valník s plachtou

Valník s plachtou Iveco Eurocargo naloží 16 europalet, cca 3,5 tuny nákladu. Výška nákladového prostoru pod plachtou je 255 cm.

Iveco Eurocargo

Solo 12L s hydraulickým čelem

Naše sola pojmou od 16 do 19 palet, až 5,8 tuny nákladu, a jsou vybavena paletovými vozíky. Nákladový prostor je 2,45 m široký, 2,6 - 3 m vysoký (vnitřní výška) a 7,2 - 7,7 m dlouhý. Tato vozidla jsou vybavena hydraulickými čely.

solo

Všechna vozidla jsou ve výborném technickém stavu a jsou vybavena navigačním systémem GPS a mobilním telefonem.

Naši řidiči

Všichni naši řidiči prochází pravidelnými školeními (např. bezpečná jízda, upevnění nákladu, komunikace se zákazníkem apod.) a všichni ovládají minimálně jeden světový jazyk na komunikativní úrovni.

Jsme řádným členem SDRUŽENÍ ČESMAD.

telefon non-stop:
+420 604 547 561